תכנון אדריכלי

בית, בסופו של דבר, הוא לא רק רצפה-תקרה-קירות-רהיטים אלא הרבה מעבר לכך: בית מושלם הוא מרחב שנוצר במיוחד עבורנו, בהתאם למי שאנחנו, לדרך שבה אנחנו רוצים לחיות, לצרכים הייחודיים שלנו, לתפישה האסתטית שלנו.
היום, בזכות טכנולוגיות חדשות שמאפשרות שימוש מגוון בחומרים שונים, קל יותר להגיע לבית שבאמת תרגישו בו בבית. מצד שני גם קשה יותר – כי מרוב אפשרויות לא כל אחד יכול לראות גם את התמונה המלאה של הבית, גם את כל הפרטים שיוצרים אותו וגם את החיבורים הנכונים בין כל המרכיבים.
אלא אם כן אתם בוחרים ליצור את הבית שלכם עם גולדי סטודיו.
בסטודיו צברנו ניסיון נרחב ומגוון בתרגום הרעיונות, הצרכים והרצונות של הלקוח לתוכניות, שהופכות חלל ריק לבית מלא בנחת, נוחות וסיפוק.
התכנון האדריכלי שלנו כולל תשומת לב מוקפדת לכל אחת מהמערכות שמעניקות לבני הבית איכות חיים אמיתית (חשמל חכם, תאורה, פתחי שירות, מיזוג אוויר, חימום תת רצפתי, אינסטלציה, ספרינקלרים, וידאו ואודיו, יציקות, מצלמות, אזעקות ועוד ועוד) הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט האסתטי, והכל מתוך ההבנה שאתם שונים מאחרים, ולכן אי אפשר להסתפק בתוכניות סטנדרטיות – אצלנו כל תכנון אדריכלי הוא Custom Made וכך גם הרוב המכריע של המרכיבים של הבית שלכם.
ההקפדה על כל פרט ופרט בכל שכבות התכנון, ובפרט מניעת התנגשויות בין מערכות שונות, מבטיחה שלא ייווצר צורך בתיקונים יקרים תוך כדי בנייה/שיפוץ ושלא תהיינה חריגות מהתקציב, ובעיקר מובילה לבית שיתנהל בצורה יעילה ובהרמוניה מלאה בין כל מרכיביו.

אם אתם מחפשים מקצוען שינהל את הפרויקט שלכם צרו קשר!