אדריכל פנים ומעצב
אלון גולדמן

נעים מאוד, אלון גולדמן - אדריכל פנים

“כשאני מעצב חלל, אני מעצב איכות חיים”

אלון גולדמן, שעומד בראש Goldi Studio הוא בוגר המחלקה לעיצוב ואדריכלות פנים של המכללה לעיצוב תל אביב. הוא עוסק בתחומי העיצוב והבנייה למעלה מ-20 שנה ומתמחה בתכנון רב שכבתי של משרדים, עסקים ודירות יוקרה לתושבי הארץ וללקוחות חו”ל.

ל-Goldi Studio ניסיון רב בתכנון מושלם של דירות יוקרה בסטנדרטים גבוהים, הכולל חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, קונסטרוקציה, כיבוי אש (ספרינקלרים), מתח נמוך, אודיו וידאו, תקשורת, חשמל חכם, חימום תת רצפתי, תכנון פרטי ריהוט יחודיים ועוד.

תהליך העבודה שלי

1. שלב התכנון והעיצוב

  • גיבוש הקונספט ודינמיקת התנועה – התאמה בין החלל לצרכים המיוחדים שלכם
  • עריכת תכניות בניה ממוחשבות ומפורטות
  • עיצוב תאורה בהתאם לקונספט העיצובי של הפרוייקט
  • ניהול והכוונת היועצים המקצועיים השונים בפרוייקט: מיזוג אוויר, אינסטלציה וספרינקלרים, חשמל, אודיו-וידאו, אבטחה, בית חכם ועוד
  • עיצוב פנים משלים – Look & Feel: בחירת חומרי הגמר, טקסטיל, ריהוט משלים, פריטי אמנות ועוד

 

2. שלב הבניה

פיקוח עליון על כל שלבי הבנייה משלב היסודות ועד מסירת הפרוייקט לידיכם

 

3. שלב המסירה

תתחדשו, ברוכים הבאים לבית החדש שלכם!

כשאתם בוחרים בעיצוב של אלון גולדמן ו-Goldi Studio, אתם מצטרפים לעשרות לקוחות שנהנו מתהליך מקצועי ומדוייק ומתוצאה מוקפדת ברמה שאין שנייה לה. התוכניות יימסרו לכם בהתאם ללוחות הזמנים ותהליך הבנייה יתקדם בהתאם למגבלות התקציב שנקבע.

הבית החדש שלכם יהיה נח, עדכני ופרקטי וחשוב מכל – הוא ישאיר לכם מקום לביטוי עצמי ויתאים בדיוק לכם.

“אדריכלות היא בית תפילתה של העוצמה באמצעותה של הצורה”

פרידריך ניטשה

5 טיפים לבחירת אדריכל פנים מקצועי

אז החלטתם לעצב מחדש את דירה או את העסק שלכם? כל הכבוד! אז הבנתם שעדיף לעשות צעד כזה רק בליווי צמוד של אדריכל פנים? מעולה! אבל רגע, איך תדעו איזה אדריכל פנים לבחור? במאמר זה כתבנו 5 טיפים שממש יעזרו לכם בבחירת אדריכל הפנים שלכם

טיפ מס' 1 – בקשו לראות תיק עבודות

הדבר הראשון שחשוב כאשר אתם יוצרים קשר עם אדריכל פנים חשוב לבקש לראות תיק עבודות שלו. תיק העבודות של האדריכל יעיד הן על העיצוב הסופי שתקבלו בנכס שלכם והן על הכישרון והטאץ’ הייחוד של האדריכל. אם התחברתם לתיק העבודות שלו – עשיתם צעד גדול לקראת הבחירה הנכונה.

טיפ מס' 2 – הכימיה שלכם עם אדריכל הפנים

תהליך עיצוב הדירה או העסק שלכם מורכב מכמה שלבים, כל שלב ושלב דורש גם שיתוף פעולה מהצד שלכם בעבודה מול אדריכל הפנים. זו הסיבה שהכימיה שלכם מול האדריכל כה חשובה. יש לכם כימיה טובה עם האדריכל? כנראה שפרויקט יעבור עם פחות תקלות ועם יותר הבנה הדדית.

טיפ מס' 3 – בבקשו המלצות על האדריכל

המלצות על האדריכל הן מאוד חשובות. תמיד טוב לשמוע מה לקוחות אחרים מעידים עליו, איך היתה העבודה השוטפת מולו, האם הוא עמד בהתחייבויות שלו והאם העבודה מולו היתה נעימה ולא מתסכלת.

טיפ מס' 4 – בדקו את הוותק והניסיון של אדריכל הפנים

הוותק והניסיון של אדריכל הפנים מאוד משמעותיים להצלחת הפרויקט. הרבה מהפרויקטים זקוקים להתאמות ושינויים תוך כדי עבודה ואדריכל שאינו מנוסה מספיק יכול לעכב את הפרויקט ואף לספק תוצאה סופית שאינה לטעמכם.

טיפ מס' 5 – ההתמחות של אדריכל הפנים​

לא כל האדרכלים מתמחים בפרויקט שאתם רוצים לבצע. חשוב לבדוק מול האדריכל מראש אם הוא ביצע פרויקט דומה בעבר ומה דעתו המקצועית על הפרויקט שלכם. במידה ויש לו ניסיון עם סוג הפרויקט שלכם, עשיתם צעד חשוב לקראת בחירת אדריכל הפנים שלכם!

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!