מה ההבדל בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים עתיק?

כל מי שיצא לו לעבור מדירה אחת לדירה אחרת או ממשרד אחד למשרד אחר בחייו מכיר את ההתמודדות עם עניין העיצוב. המשימה היא לא תמיד פשוטה, ואנשים רבים מוצאים את עצמם מתוסכלים מחוסר היכולת שלהם לעצב את החלל כפי שהיו רוצים. פעמים רבות עיצוב קלוקל אף עלול להשפיע על ניצול החלל, וכך המעבר בין דירה לדירה נראה כמעט מיותר עם חלל שאמנם גדול יותר אך מנוצל בדיוק באותה צורה הדחוסה והמבולגנת. כל אלו ניתנים לפתרון על ידי שירותים של עיצוב פנים, ובמאמר הקרוב נתעסק בשאלה מה ההבדל בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים עתיק?

עיצוב פנים – להפוך כל דמיון למציאות

עוד לפני שנדבר על ההבדל בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים עתיק, חשוב להבין שעיצוב פנים באופן כללי בא במטרה להפוך כל ויז'ן שלכם למציאות. בין אם אתם רואים את החלל שלכם בתור חלל רטרו שמזכיר מבנים של פעם ובין אם אתם רואים את החלל שלכם בתור חלל עכשווי עם כל האלמנטים הכי אופנתיים שיש – רק עיצוב פנים מקצועי יוכל להבטיח שמה שדמיינתם אכן יקרה בפועל.

מה ההבדל בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים עתיק?

אז עיצוב פנים יכול לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים. יש מי שרואה את החלל שלו כמו המילה האחרונה בעולם העיצוב, ויש מי שדווקא מתחבר לסגנונות רחוקים יותר שמאפיינים יותר תקופות ישנות. מה שבטוח הוא שגם עיצוב פנים מודרכני וגם עיצוב פנים עתיק מעניקים לחלל נראות ייחודית על ידי הצבת גופי תאורה תואמים, שימוש בחומרים מתאימים לסגנון העיצוב, ריהוט הולם ועוד.

עיצוב פנים מודרני ועיצוב פנים עתיק – קווים עיקריים

עיצוב פנים מודרני יתאפיין בעיקר בצבעים של שחור ולבן, יעשה בו שימוש בחומרים כמו קרמיקה ושיש והריצוף יעוצב עם מרצפות גדולות, בהירות או שחורות. עיצוב פנים עתיק לעומת זאת יבוא לידי ביטוי בחומרים כמו עץ, צבעים חמים והצבת רהיטים בסגנון רטרו. בשנת 2020 הבחירה הרווחת של רבים מהלקוחות היא בעיצוב פנים מודרני, אך שני סגנונות העיצוב הם אופציה עבור החלל שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!