מחירון אדריכלות | כמה עולה אדריכל פנים

טווח המחיר הוא בין 250 ל-450 ₪ למ"ר

לאנשים רבים חשוב מאוד איך נראה הבית שלהם ועד כמה הוא מרשים ומעוצב כיאות. יחד עם זאת, במידה שהתחלתם לתהות על האופן אשר בו מעוצב הבית שלכם, עליכם לדעת כי אדריכלות פנים תוכל להשפיע באופן ניכר על החיים בבית ועל ההרגשה שלכם. בתחום האדריכלות תוכלו למצוא קשת רחבה של פרמטרים אשר משפיעים על המחירים.

ראשית כל, עליכם לתכנן היטב מה ברצונכם לשנות בבית שלכם. מה אתם אוהבים בבית שלכם ואילו אביזרים ברצונכם לראות אל מול עינכם? איזה אביזרים אתם רוצים שהאדריכל ישלב בבית שלכן? ולכן בהמשך המאמר נספר לכם ממה נגזר שכר העבודה של אדריכל פנים.

שכרו של האדריכל נקבע על פי פרמטרים שונים, כאשר כל פרויקט או אדריכל מחושבים בצורה שונה. השכר של האדריכל מושפע מן ההיבט של אם הפרויקט כולל תכנית לפיתוח חוץ, מה הוותק והניסיון שלו, האם הפרויקט כולל קנייה של אביזרים, וכן מהמיקום במדינת ישראל.

מחירון אדריכלות
מחירון אדריכלות

מה קובע כמה עולה אדריכל פנים?

רבים שואלים אותנו כיצד אנו מתמכרים את השירות שלנו, ולכן כתבנו פה כיצד מחשבים את תמחור שכר העבודה עבור אדריכלות פנים ועיצוב. כמו אצל אנשי מקצוע רבים, שכר העבודה  מושפע ממספר פקטורים:
  •  מורכבות הפרויקט
  • סוג הנכס (דירה, דירת גן, דופלקס, פנטהאוז, וילה וכיו”ב)
  • וותק וניסיון
  • מורכבות ה”גמרים” השונים
  • תכנון פרטני של פריטי ריהוט מעוצבים
  • ולבסוף המיקום גיאוגרפי של העבודה.
 

1. תמחור לפי מ"ר

שיטת תמחור המתאימה לפרויקטים מקיפים כלומר שיפוצים כלליים או נכסים שנמצאים בשלבי בניה ראשוניים. אנחנו מתמחרים לפי מפתח חישוב של 250 – 450 ₪ /מ”ר. וזאת בהתאם לתכולת העבודה המוזמנת ומורכבותה. אלמנטים עיצוביים שיתוכננו “custom made ” יתומחרו בנפרד.

2. תמחור לפי אחוזים

שיטת תמחור לפי אחוזים מתאימה לפרויקטים מקיפים כלומר שיפוצים כלליים או נכסים שנמצאים בשלבי בניה ראשוניים. אנחנו מתמחרים לפי 7% -10% מסה”כ תקציב הפרויקט בפועל.

3. תמחור לפי שעות עבודה

שיטת תמחור לפי שעות עבודה מתאימה ללקוחות שמעוניינים בייעוץ לפני קניה, שינויים קלים לקבלן מבצע עבור תכניות דירתכם לפני ביצוע, ייעוץ בבחירת חומרי גמר וכיו”ב. אנחנו מתמחרים שעת ייעוץ ב 500 ₪/שעה.  

“האדריכלות היא האסתטיקה של המהנדס וביטוי תמציתי לחוקים המביאים אותנו להרמוניה עם היקום”

לה קורבוזיה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!