מחירים של עיצוב ואדריכלות פנים ב-2020

עיצוב פנים הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מעולמם של עוברי הדירות ובעלי העסקים שעוברים משרדים. המטרה של עיצוב פנים היא מטרה ברורה וטובה, והיא לתת לחלל מראה מעוצב, עדכני ואופנתי תוך כדי ניצול מיטבי של המרחב בו. היות ועיצוב פנים הוא מושג כללי המתייחס להמון סוגים, במאמר הקרוב ריכזנו עבורכם מחירון עיצוב פנים שיעשה לכם סדר ויתן לכם סדר גודל של מחיר לכל סוג של חלל. אז שנתחיל? קדימה!

עיצוב פנים – סוגים

לעיצוב פנים יש פנים רבות, כאשר חלק מהן שייכות לעולם הפרטי וחלק מהן שייכות לעולם העסקי. כאשר מדובר על עיצוב פנים פרטי מדברים בעצם על עיצוב של וילות, פנטהאוזים, דירות קטנות וחללים ספציפים בהם כמו עיצוב פנים חדר שינה, עיצוב פנים חדר אמבטיה, עיצוב פנים סלון, עיצוב פנים מטבח ועוד.

כאשר מדובר על עיצוב פנים עסקי מדברים על עיצוב של משרדים, חנויות, בתי עסק, בתי קפה ומסעדות ועוד, כאשר בדרך כלל העיצוב יהיה כולל, עבור כל החדרים, על מנת שיהיה קו עיצובי אחד שמחבר בין כל החללים.

מחירון עיצוב פנים

אז נתחיל מלפרט על מחירון עיצוב פנים פרטי, כאשר טווחי המחירים שמוצגים בפניכם הם טווחים משוערים בלבד ותלויים בין היתר בגודל החלל, חברת עיצוב פנים שתבחרו וגורמים נוספים. כך, לדוגמה, מחירון עיצוב פנים של בתים פרטיים או וילות ינוע בין 15,000 ש"ח ועד 40,000 ש"ח, מחירון עיצוב פנים של דירה ינוע בין 10,000 ש"ח ל-30,000 ש"ח, ואילו מחירון עיצוב פנים של חלל ספציפי בבית כמו חדר שינה, חדר ילדים, חדר אמבטיה או סלון ינוע בין 2,000 ל-5,000 ש"ח. לעומת זאת, מחירון עיצוב פנים של מטבח עומד על בין 3,000 ש"ח ל-10,000 ש"ח.

מחירון עיצוב פנים עסקי

כאשר מדברים על מחירון עיצוב פנים של משרדים או עסקים, בדרך כלל התמחור יהיה באחוזים בהתאם לעלות הפרויקט הכוללת, זאת בשל הגודל של החללים והחלוקה הפנימית שלו. לדוגמה, עיצוב פנים של בתי עסק, מסעדה, חנות או משרד יכול להגיע לבערך 10% מהעלות הכוללת של הפרויקט.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!