עיצוב אדריכלי

מה זה עיצוב אדריכלי?

עיצוב אדריכלי הוא למעשה מקצוע שמכיל בתוכו את כל נושא עיצוב הפנים. עיצוב אדריכלי מטרתו למקם את הדברים בחלל בצורה שתהיה נוחה, נעימה לעין ויעילה מבחינת ניצול המרחב. עיצוב אדריכלי יכול להתרחש בכמה שלבים – או בשלב התכנון, או בשלב שבו המבנה כבר קיים אבל יש צורך לעשות בו שינויים עיצוביים כך שיראה טוב יותר.

עיצוב אדריכלי מתקיים בכל סוג מבנה שהוא, והוא תורם לניצול כל חלל שאתם רק יכולים לדמיין – מבנים ציבוריים, בתים פרטיים, דירות קטנות, דירות גדולות, בנקים, בתי חולים, ספריות ועוד. עיצוב אדריכלי כולל לא רק אופן הנחת החפצים בחלל, אלא גם את התאמת התאורה לחלל, התאמת גדלים של רהיטים לגודל המבנה ועוד.

עיצוב אדריכלי נכון מביא לידי ביטוי את חלומו של הלקוח ואת מה שהוא רואה בעיני רוחו, ובעזרת תכנון נכון מביא את הנכס לחלל שכיף לחיות בו.

הלקוח הוא במרכז

בכל הנוגע לעיצוב אדריכלי יש כאן שני גורמים חשובים: הראשון הוא האדריכל, שמגיע עם הכלים, הידע והניסיון שהלקוח זקוק להם, והשני הוא הלקוח, שיודע בדיוק מה הוא רוצה אבל לא יודע איך לעשות את זה. השילוב הזה בין שני הצדדים יכול להניב דברים טובים ויכול לגרום לאי הבנות, אי הסכמות ובמקרים הפחות טובים גם פיצוץ הפרויקט. הלקוח יודע פחות או יותר מה החלום והחזון שלו כלפי החלל, אבל לא יודע איך לבצע את זה בצורה יעילה. המטרה של האדריכל המתעסק בעיצוב אדריכלי היא להגיע לכמה שפחות עימותים ולהמליץ ללקוח על כמה שיותר דרכי פעולה אפשריות לביצוע החלום שלו. בצורה זו ניתן לשתף פעולה ולהגיע לתוצאות מדהימות.

מה צריך לקחת בחשבון בזמן עיצוב אדריכלי?

יש כמה וכמה גורמים שצריך לקחת בחשבון בזמן שניגשים לעיצוב אדריכלי. הגורמים האלו בדרך כלל תלויים בלקוח, אבל לאדריכל עצמו צריכות להיות את השאלות המכווינות בשלוף. חשוב לוודא מה התקציב של הלקוח, מה הם הפריטים שצריכים להיכנס לתוך החלל, מה הצפי האופטימלי שלו לסיום העבודה ובעצם כל פרט חשוב שיכול לעזור לביצוע עיצוב אדריכלי יעיל ומיטבי.

עיצוב אדריכלי – מאיפה מתחילים?

עיצוב אדריכלי הוא תחום שצריך לקחת ברצינות, וכדי לגשת לפרויקט אדריכלי – כדאי לבחור במעצב אדריכלי מנוסה, מקצועי ושיש בידיו את כל הכלים והידע כדי לסייע לכם בהגשמת החלום שלכם. המעצב האדריכלי צריך להחזיק בשני תחומים עיקריים – אדריכלות ועיצוב פנים, שיבטיח את הצלחת הפרוייקט.

מכירים את החבר הזה שתמיד יודע להגיד לכם איפה למקם את הרהיט החדש?

“מה הבעיה?” הוא אומר לכם “את זה תזיז הכי ימינה, את הספה תדחוף אחורה עד הסוף, את ארון המשקאות קצת שמאלה והנה נהיה לך פה מלא מקום לשידה החדשה!”.

האנשים האלו, שיש להם את הראייה המרחבית כדי להצליח ולזהות את הדברים האלו ולמקם בהצלחה דברים בחלל הם אולי מוכשרים, אבל בשביל להצליח לעצב חלל באופן מקצועי אתם זקוקים למי שמבין בזה באמת.

עיצוב אדריכלי
עיצוב אדריכלי

ומה המחירים של עיצוב אדריכלי?

מחירי עיצוב אדריכלי בסטודיו של אלון גולדמן הם מחירים שמשתנים לפי סוג הפרויקט וסוג החלל. באופן כללי מדובר כאן על טווח מחירים שנע בין 250 ש”ח ל-450 ש”ח למטר רבוע, אולם את הצעת המחיר הסופית תוכלו לקבל בהתאם לתנאי הפרוייקט הדרושים.

בחירה נכונה במעצב

בהחלט כן! זה הזמן להכיר את אלון גולדמן, אדריכל פנים. אלון הוא ראש הסטודיו Goldi studio, למד עיצוב ואדריכלות פנים במכללה לעיצוב תל אביב. בלמעלה מעשרים השנים האחרונות צבר אלון ניסיון אדיר בתחומי העיצוב והבנייה, ותחת ידיו יצאו מאות פרויקטי תכנון של עסקים, דירות יוקרה בארץ ובחוץ לארץ, משרדים ועוד. אלון גולדמן ומשרדו לא מתפשרים על איכות, מקצועיות ושירות, ומציעים תכנון גם בנושאים כמו חימום תת רצפתי, חשמל חכם, חשמל בכלל, מיזוג אוויר, אינסטלציה ועוד.

“האדריכלות היא מוזיקה חצובה באבן”

הנרי ג’יימס

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!