עיצוב פנים דירות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מצטרפים אל מעגל הלקוחות של אלפי מעצבי הפנים שעובדים במדינת ישראל. ולא רק בארץ, טרנד עיצוב פנים לא חולף גם על יתר מדינות העולם, כאשר ההבנה הברורה והמוחלטת היום היא שאי אפשר באמת לעשות את זה לבד. כדי להגיע לתוצר מושלם, עיצוב פנים דירות הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, ונדירים היום האנשים שהולכים לבדם לקנות את הרהיטים וחפצי הנוי של הבית, ונדירים אף יותר האנשים שממקמים אותם לבדם בחלל, בלי ייעוץ של בעל מקצוע. אז איך עושים את זה ומה זה כולל? כל הפרטים במאמר המיוחד שהכנו במיוחד בשבילכם, תהנו!

מידע חשוב על עיצוב פנים דירות

אז לטובת כל מי שלא מגיע מהתחום או איכשהו התחמק מלשמוע על תחום עיצוב פנים, ברוכים הבאים! אנחנו עומדים לעשות לכם סדר ומבטיחים שלא תצאו מכאן מבולבלים. עיצוב פנים הוא אחד התחומים הפורחים ביותר במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל, והוא הפך למקצוע מבוקש מאוד על ידי רבים. ולמה? פשוט מאוד.

ככל שעובר הזמן והמודרנה משתלטת כל יום יותר על חיינו, אנשים נכנסים תחת הרצון להשתלב ולהיות חלק מטרנדים חולפים וגם חלק מטרנדים שהגיעו לכאן כדי להישאר. עיצוב פנים התחיל בתור טרנד שמיועד לבעלי הון בלבד, אך היום הוא נפוץ כמעט בכל בית, משרד, חנות, בית עסק או חללים נוספים.

עיצוב פנים דירות
עיצוב פנים דירות

תחום עיצוב פנים מתייחס בעצם לכל מה שקשור בהעמדת החלל, התאמה של הרהיטים בו מבחינת צבע, גודל ומיקום, התאמה של חפצי נוי נוספים, שילוב בין רהיטים והכי חשוב – העמדה נכונה של כל אלו בחלל ך שגם ינוצל בצורה מיטבית, אך במקביל גם ישאיר פתח למעברים נוחים ולמרחבי נשימה שחשובים בכל חלל וחלל.


כמה עולה לעצב דירה?

כמו כל ישראלי טוב, תמיד בסופו של דבר תגיע השאלה “כמה זה עולה?”. זה בסדר גמור כמובן, אף אחד מאיתנו לא באמת מתכוון, יכול או רוצה ללכת על משהו מבלי לדעת מה התמחור שלו. אז בגלל שתחום עיצוב פנים הוא רחב כל כך, קיימים כמה וכמה סוגי תמחור שנעים בין טווחי מחירים אחרים. אז כדי שתוכלו לקבל טעימה, ריכזנו לכם כאן כמה מחירים מעמוד מחירון עיצוב פנים, כך שתוכלו למקם את עצמכם ולהבין מה הכי טוב לכם גם מבחינת החלל וגם מבחינת המחיר. אז בואו נתחיל:

  1. עיצוב פנים לחדר ילדים: טווח מחירים שבין 2,000-5,000 ש”ח.
  2. עיצוב פנים עבור חדר שינה: טווח מחירים שבין 2,000-4,000 ש”ח.
  3. מחיר של עיצוב פנים עבור סלון: טווח מחירים שבין 2,000-5,000 ש”ח.
  4. מחיר של עיצוב פנים עבור מטבח: טווח מחירים שבין 3,000-10,000 ש”ח.
  5. מחיר של עיצוב פנים עבור כל הבית, עבור בתי קרקע, עבור פנטהאוזים או עבור דירות לפני בניה: טווח מחירים שבין 10,000-30,000 ש”ח.
  6. מחיר של עיצוב פנים עבור בתי קרקע: טווח מחירים שבין 2,000-4,000 ש”ח.
  7. מחיר של ייעוץ עיצוב פנים לפי שעה ושל ליווי מעצב פנים: טווח מחירים שבין 200-600 ש”ח.

 

אחלים לכם המון בהצלחה ובטוחים שתצאו מרוצים!

שנצא לדרך?

אלון גולדמן הוא אדריכל פנים בעל נסיון רב בעיצוב דירות מקורי ובלתי נשכח. עבודותיו נעות בין דירות סטודיו ייחודיות לוילות יוקרה אשר משרות על מבקריהן תחושת פרסטיג’ עילאית. כאיש מקצוע העוסק בתחומי הבנייה והעיצוב כבר במשך למעלה מעשרים שנה. בשנים אלו, צבר גולדמן ניסיון רב שמאפשר לו לעמוד היום בקדמת התחום, ולהוציא מאות פרויקטים מוצלחים הכוללים דירות יוקרה, משרדים, עסקים ומבנים נוספים בארץ ומחוצה לה.

הבחירה בגולדמן היא טבעית ומתבקשת כאשר מדברים על תכנון אדריכלי לפרויקט הבנייה הבא שלכם, וניתן לשוחח עם המשרד שהוא עומד בראשו Goldi studio בטלפון 077-2305309 ולקבל הצעת מחיר רלוונטית. בהצלחה!

“אדריכלות מתחילה כאשר אתה מחבר בזהירות שתי לבנות. שם זה מתחיל”.

לודוויג מיס ואן דה רוהה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!