עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי – זה כבר לא עניין של מותרות

המאה ה-21 הביאה איתה כל מיני חידושים שהיום כבר אף אחד לא יכול להתעלם מהם. פיתוחים טכנולוגיים חדשניים, שיטות בנייה חדשניות ועוד תחומים שהלכו והתפתחו עם ההתפתחות של העולם. אחד מהדברים הבולטים ביותר שנכנסו אל המודעות של הקהל הישראלי הוא עיצוב פנים יוקרתי. אם בעבר עיצוב פנים פנה בעיקר אל אוכלוסיות עשירות, משרדים גדולים ובעלי נכסים, הרי שהיום ברור לרוב האוכלוסיה שבשביל להתגורר או לעבוד במרחב שנעים וטוב בו – עיצוב פנים יוקרתי הוא כמעט ובלתי נמנע. אז היות ומדובר בטרנד שלא מתכנן לחלוף מן העולם, בואו נבדוק מה זה בכלל עיצוב פנים יוקרתי ואיך הוא יכול לסייע לכל אחד ואחת מכם.

גם בתרבות השפע שלאורה מתקיימת היום מדינת ישראל ברור לנו שיש דברים שעדיין נמצאים בגדר מותרות. רכישה של מכונית יוקרה למשל – מותרות, מגורים בבנייני יוקרה – מותרות, נופש בחוץ לארץ מעל פעמיים בשנה בתקופות החגים – לחלוטין מותרות. אולם לצד כל המותרות האלה, ניתן להבחין בכמה תחומים שהיו בעבר מותרות אך היום הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. אחד מהתחום האלו, ניחשתם נכון, הוא עיצוב פנים יוקרתי. ולמה?

התשובה היא פשוטה מאוד. בשנת 2020 כל אסטרטגיית בניית הבניינים, בין אם מדובר על בנייני משרדים, מבנים כמו קניונים ומרכזים קניות, מבנים כמו מלונות, ובין אם מדובר על בנייני מגורים, היא אסטרטגייה שונה לחלוטין. למה זה קורה? ככל שהאוכלוסייה בארץ גדולה יותר, כך יש צורך בניצול מיטבי של כל שטח ושטח. כאשר מדובר על בנייה, ינסו האדריכלים לתכנן מבנה שיוכל להכיל כמה שיותר דירות, משרדים, חנויות ועוד, ככה שהשטח ינוצל עד תום – בין אם לגובה, לרוחב או לעומק.

עיצוב פנים יוקרתי
עיצוב פנים יוקרתי

אז איך עיצוב פנים יוקרתי עוזר בזה?

בגלל שהבנייה הולכת למגמה של צמצום במרחב ולכל דייר או שוכר מוקצב מקום ספציפי שהוא לא תמיד גדול מדי, עיצוב פנים יוקרתי יכול לסייע בסידור האלמנטים בחלל ככה שלא תורגש צפיפות או מחסור במקום. עיצוב פנים יוקרתי מתמקד בנקודות כמו בחירת גופי תאורה מתאימים, בחירת צבעים שיהפכו את החלל לגדול יותר מבחינת נראות של העין, בחירת ריהוט שמתאים לחלל מבחינת צבעים וגודל, בחירה של ריצוף ועוד.

מה הופך עיצוב פנים ליוקרתי?

עיצוב פנים יכול להיות מונחה על פי כמה סגנונות. חלק מהאנשים בוחרים בעיצוב פנים קלאסי, עיצוב פנים כפרי, עיצוב פנים אורבני וכחלק מהסוגים קיים גם סוג של עיצוב פנים יוקרתי. עיצוב פנים יוקרתי ישים דגש על החומרים הכי איכותיים שקיימים בשוק שמהם יהיו עשויים הרהיטים, גופי התאורה, הריצוף והאלמנטים הנוספים שיפוזרו וימצאו בחלל.

עיצוב פנים יוקרתי הוא משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, וכל מי שיכנס לחלל ימצא את עצמו נמצא במרכזו של חלל מעוצב להפליא שמשרה אווירה מודרנית, מעוצבת ובשיא הסטייל.

עיצוב פנים יוקרתי - איך עושים את זה?

לא מעטים האנשים שמרגישים שעיצוב פנים יוקרתי ועיצוב פנים בכלל הם מיותרים לחלוטין. אנשים מסויימים חושבים שהעין העיצובית שלהם לא פחות טובה מעינם העיצובית של מעצבי פנים, ולכן הם מחליטים לקחת על עצמם את משימת עיצוב הפנים ולבצע הכל לפי הקו שלהם. אך הגישה הזו היא כמובן מוטעית מן היסוד.

כדי לקבל עיצוב פנים יוקרתי יש צורך לא רק בעין עיצובית, יש צורך בכלים נוספים שיאפשרו לבצע את מגוון הפעולות שיהפכו את החלל למעוצב בצורה לא פחות ממושלמת. חשבו על זה – זה קצת כמו שאנשים שמבשלים במטבח ומתבלים "לפי העין" יגדירו את עצמם שפים, וזה הרי יהיה מצב של אבסורד אמיתי.

עיצוב פנים יוקרתי עושים רק עם מעצבי פנים מוכרים, מקצועיים ומומלצים

כדי להבטיח תוצאות מושלמות של עיצוב פנים יוקרתי, כדאי לא לקפוץ על המציאה הראשונה שמציעים לכם החברים, אלא לבדוק לעומק כמה וכמה מעצבי פנים שיוכלו לתת מענה מקצועי לחלל שלכם. אלון גולדמן הוא אחד ממעצבי הפנים המוכשרים והמקצועיים בארץ, והוא לקח חלק בפרוייקטים רבים של עיצוב פנים יוקרתי בארץ ובעולם.

עם שנים רבות של ניסיון, מקצועיות ושירות אדיב וסבלני – אלון גולדמן הוא הבחירה המושלמת לפרויקט עיצוב פנים יוקרתי שלכם. שיהיה בהצלחה!

"סידור אובייקטים בתוך חלל נתון הוא תמצית האדריכלות והעיצוב"

כריסטופר רן

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!