עיצוב פנים מודרני

מידע שחשוב לדעת על עיצוב פנים מודרני

יש פשטות בעיצוב פנים מודרני שהעניקה לו רלוונטיות נצחית. לבתים מודרניים יש קווים נקיים והם ללא רעש, ובכל זאת הם יכולים להיות נוחים ונעימים. אסתטיקה מודרניסטית אינה מוגבלת לסגנון ספציפי שכן ריהוט מודרני נמצא בבתים רבים עם נרטיבים שונים בסגנון. צללו פנימה ואספו כמה רעיונות לעיצוב פנים מודרני מדהימים כדי לקבל השראה ליצירת יצירת מופת משלכם.

ההיסטוריה של עיצוב פנים מודרני

המודרניזם החל בסוף המאה ה -19, והגיע לשיאו בשנות השלושים של המאה העשרים, ואז לאט לאט החל לצנוח כאשר תנועות כמו פוסט-מודרניזם החלו לרקום עור וגידים. עם זאת, זרם של מודרניזם נמשך גם היום. במיוחד באדריכלות, אלמנטים עיצוביים מודרניים מהווים את הבסיס לבתים עכשוויים רבים.

“הצורה עוקבת אחר הפונקציה” הוא אחד העקרונות החשובים ביותר השולטים בעיצובים מודרניסטיים. הצורך בפישוט צורות מקורו בערים הצומחות במהירות שהצריכו אלטרנטיבה לבנייה מסורתית. גישה נטולת רעש וקישוטים שילבה חומרים חדשים כמו בטון מזוין ופלדה לבניית מבנים. כתוצאה מכך, בתים עשויים להיות בעלי חלונות גדולים, גגות שטוחים ויכולים להיות מעוקבים או אפילו גליליים. השימוש בחומרים חדשים פירושו שגובה המבנים יכול להגיע הרבה מעבר לכל מה שקדם לכן. תנועות אחרות כמו באוהאוס, דה סטיל ועתידנות מהוות גם חלק מהמודרניזם, ומוסיפות עומק לסגנון.

ההבדל בין עיצוב פנים מודרני לעיצוב פנים עכשווי

בהחלט קל לבלבל בין עיצוב עכשווי לבין עיצוב פנים מודרני. אחד ההבדלים העיקריים בין עיצוב עכשווי למודרני הוא הגיל. עיצוב עכשווי מתייחס למה שחדש כיום וחדשני ואילו עיצוב מודרני מתייחס לעידן ספציפי בתולדות העיצוב. נכון לעכשיו, אדריכלים ומעצבי פנים כאחד משתמשים באלמנטים מודרניים בעיצוב עכשווי. עיצובים פנים עכשוויים הם תערובת של סגנונות עבר עם מנה בריאה של קידום טכנולוגי.

9 עקרונות לעיצוב פנים מודרני:

קירות ניטרליים

אחרי תקופה ארוכה של קירות המעוטרים בציורי קיר וטפטים, עברו המודרניסטים לבחור בקירות ניטרליים. בחר גוונים של לבן או אפור עבור פנים הבית וגם עבור החלק החיצוני.

קוים פשוטים

רעיונות לעיצוב פנים מודרני בנויים לרוב סביב קווים פשוטים ונקיים. קווים אופקיים ואנכיים חזקים בארכיטקטורה מודרניסטית מהדהדים בעיצוב ריהוט ועיצוב פנים. עמודים גליליים מופיעים לעתים קרובות בבתים מודרניים; אלה יוצרים קווים אנכיים ברורים ומציגים את השימוש המהפכני בבטון מזוין.

אלמנטים תעשייתיים

סגנון העיצוב המודרני לא היה קיים אם זה לא היה הודות לקידום בטון, פלדה וזכוכית כחומרי בניין. אז, על מנת להדגיש את המודרניזם מעצבים רבים בוחרים בעיצוב עם אסתטיקה תעשייתית עם גימורי ברזל או פלדה ואלמנטים מבטון.

ללא עומס

סגנון העיצוב המודרני לא היה קיים אם זה לא היה הודות לקידום בטון, פלדה וזכוכית כחומרי בניין. אז, על מנת להדגיש את המודרניזם מעצבים רבים בוחרים בעיצוב עם אסתטיקה תעשייתית עם גימורי ברזל או פלדה ואלמנטים מבטון.

צבעים ראשוניים

צבעי היסוד עמדו במוקד תנועות הבאוהאוס ודה סטיל, וכתוצאה מכך, עיצובים פנים מודרניים ידועים בשל צבעיהם הנועזים. הוסף פריטי ריהוט בולטים, יצירות אמנות או שטיחים בצבעים אדום, צהוב, כחול, שחור ולבן.

תוכנית חלל פתוח

פריסת תוכנית חלל פתוח היא חובה בכל הקשור לעיצוב פנים מודרני לבית. פינת מגורים, אוכל ומטבח פתוחים מסייעת להיפטר במבנים מיותרים בבית תוך עידוד זרימת אוויר חופשית.

ריהוט יעיל

פריטי ריהוט מודרניים רבים של אמצע המאה הפכו לאיקוניים והם נחשקים בכל בית. מעצבי פנים מודרניים מובחרים בוחרים רהיטים עם קווים ישרים ושימוש מאופק בקישוט. לכן, השתמש ברהיטים עם בד פשוט והימנע מדפוסים או הדפסים מודגשים.

חלונות גדולים

חלונות גדולים ויפים הם לא רק מודרניים להפליא, אלא מבריקים בכל הנוגע לאור. הכניסו את האוויר הצח כמו גם אור טבעי יותר עם החביב המודרני הזה.

אמנות מודרניסטית

אמנים מודרניסטים דחו את ההשקפה האידיאליסטית המסורתית והחליטו ליצור יצירות אמנות אקספרסיביות בצבעים עזים ובצורות בלתי סבירות במקום. אמנות מופשטת, קוביזם ופוביזם תופסים את תמצית הפרספקטיבה המודרניסטית המוקדמת.

עיצוב פנים מודרני

יצירה אמנותית גדולה עם מסגרת מינימלית או ללא תליה על קיר מושלמת כאלמנט אופייני לעיצוב מודרני. בחר סדרת אמנות קטנה על קירות נרחבים, אך הימנע מסידור קיר כמו בגלריה מכיוון שזה יאפיל על המראה המודרניסטי.

עיצוב פנים מודרני
עיצוב פנים מודרני

בואו נעשה את זה פשוט – יש לנו מומחה לעיצוב פנים מודרני בשבילכם!

במקום שתתחילו לנבור בכל מיני מקומות ולפשפש בגוגל אחרי האדם המקצועי ביותר לעיצוב פנים מודרני של הפרויקט שלכם, תנו לנו להכיר לכם את אלון גולדמן. אלון גולדמן הוא אדריכל פנים שמתעסק בתחומי הבנייה והעיצוב כבר במשך למעלה מעשרים שנה. בשנים אלו, צבר גולדמן ניסיון רב שמאפשר לו לעמוד היום בקדמת התחום, ולהוציא מאות פרויקטים מוצלחים הכוללים דירות יוקרה, משרדים, עסקים ומבנים נוספים בארץ ומחוצה לה.

הבחירה בגולדמן היא טבעית ומתבקשת כאשר מדברים על עיצוב פנים מודרני לפרויקט הבא שלכם, וניתן לשוחח עם המשרד שהוא עומד בראשו Goldi studio בטלפון 077-2305309 ולקבל הצעת מחיר רלוונטית. בהצלחה!

“עיצוב אינו יצירת יופי. יופי הוא פועל יוצא של בחירה, חיבה, אינטגרציה ואהבה.”

לואי קאהן

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!