מחירון עיצוב פנים | עיצוב פנים מחיר

עיצוב פנים – היום לעומת פעם

העולם של עיצוב פנים לא היה פעם כל כך פופולרי. אנשים העדיפו לשים את הכסף בחסכון ולנסות לאלתר בעצמם דירה, משרד או כל חלל אחר כך שייראה טוב מספיק, אך לא יצאו מגדרם על מנת להפוך את החלל הזה ליפהפה או יוצא דופן. ולמה? זו היתה תקופה שבה אנשים לא השתכרו משכורות גבוהות מאוד, ועיצוב פנים היה בגדר מותרות בלבד. אולם היום, ככל שסגנון הבנייה משתנה, המשכורות של אנשים הן גבוהות יותר ובכלל עולם הסטיילינג הפך לנכס חשוב בחיים של כולנו גם בתחומים של עיצוב וגם בתחומים כמו ביגוד, למשל, אנשים רבים מעדיפים דווקא כן להשקיע כספים, מאמץ וזמן בעיצוב פנים שיהפוך את החלל שלהם למזמין.

מה זה בעצם עיצוב פנים?

אז תחום עיצוב פנים הוא בעצם תחום שמאגד תחתיו מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות, הכוללות סטיילינג של דירות שלמות, משרדים, חללים, גלריות, חדרים, בתי עסק, חנויות, חדרי המתנה ועוד. הסטיילינג כולל התאמה של צבעים, התאמת ריהוט מבחינת גודל והשתלבות בחלל, מיקום חפצים בחלל בצורה מתוחכמת ועוד. כל הפעולות האלו דורשות עין מקצועית שתדע לבצע אותן ביעילות רבה, כך שהחלל גם יהיה מנוצל מבחינת שטח עד תום וגם ייראה מעוצב ויפה בדיוק איך שדמיינתם אותו – ואולי אפילו יותר.

מחירון עיצוב פנים

אז כבר הבנו שעיצוב פנים הוא תחום רחב עם הרבה אפשרויות, ובהתאם לכך גם מחירון עיצוב פנים הוא מחירון שכולל בתוכו גם אפשרויות שונות שקשורות בעיצוב פנים וגם טווחי מחירים רבים שמותאמים לסוג העיצוב. אז בואו נראה כמה מהטווחים הנפוצים ביותר בתחום עיצוב פנים כך שכל אחד מכם יוכל למקם את עצמו על המפה. חשוב לציין כי הטווחים הם טווחים משוערים בלבד וייתכן מאוד שמעצב הפנים שתשכירו את שירותיו יציע לכם מחירים נמוכים או גבוהים יותר מהכתוב:

  1. מחיר של עיצוב פנים לחדר ילדים: טווח מחירים שנע בין 2,000-5,000 ש”ח.
  2. מחיר של עיצוב פנים עבור חדר שינה: טווח מחירים שנע בין 2,000-4,000 ש”ח.
  3. מחיר של עיצוב פנים עבור סלון: טווח מחירים שנע בין 2,000-5,000 ש”ח.
  4. מחיר של עיצוב פנים עבור מטבח: טווח מחירים שנע בין 3,000-10,000 ש”ח.
  5. מחיר של עיצוב פנים עבור כל הבית, עבור בתי קרקע, עבור פנטהאוזים או עבור דירות לפני בניה: טווח מחירים שנע בין 10,000-30,000 ש”ח.
  6. מחיר של עיצוב פנים עבור בתי קרקע: טווח מחירים שנע בין 2,000-4,000 ש”ח.
  7. מחיר של ייעוץ עיצוב פנים לפי שעה ושל ליווי מעצב פנים: טווח מחירים שנע בין 200-600 ש”ח.
  8. מחיר של עיצוב פנים עבור בתי עסק, משרדים או חנויות: כ-10% מהעלות הכוללת של הפרויקט.
  9. מחיר של עיצוב פנים עבור מסעדות: כ-10% מהעלות הכוללת של הפרויקט או טווח מחירים שנע בין 10,000-30,000 ש”ח.
  10. מחיר של עיצוב פנים חדרי המתנה: טווח מחירים שנע בין 2,000-15,000 ש”ח, בהתאם לגודל החלל.

מחיר עיצוב פנים עם אלון גולדמן

1. תמחור לפי מ"ר
שיטת תמחור המתאימה לפרויקטים מקיפים כלומר שיפוצים כלליים או נכסים שנמצאים בשלבי בניה ראשוניים. אנחנו מתמחרים לפי מפתח חישוב של 250 – 450 ₪ למ”ר. וזאת בהתאם לתכולת העבודה המוזמנת ומורכבותה. אלמנטים עיצוביים שיתוכננו “custom made” יתומחרו בנפרד.

2. תמחור לפי אחוזים
שיטת תמחור לפי אחוזים מתאימה לפרויקטים מקיפים כלומר שיפוצים כלליים או נכסים שנמצאים בשלבי בניה ראשוניים. אנחנו מתמחרים לפי 7% -10% מסה”כ תקציב הפרויקט בפועל.

3. תמחור לפי שעות עבודה
שיטת תמחור לפי שעות עבודה מתאימה ללקוחות שמעוניינים בייעוץ לפני קניה, שינויים קלים לקבלן מבצע עבור תכניות דירתכם לפני ביצוע, ייעוץ בבחירת חומרי גמר וכיו”ב. אנחנו מתמחרים שעת ייעוץ ב 500 ₪/שעה.

לסיכום

אז כן, מדובר כאן על טווח מחירים גדול מאוד כאשר פרוייקטים מסויימים יסתיימו בסכומים של עשרות אלפי שקלים ואילו פרוייקטים אחרים יכולים למצוא את עצמם מכניסים את היד עמוק אל תוך הכיס ומוציאים ממנו מאות אלפי שקלים ואף יותר, אולם עיצוב פנים הוא הדרך הבטוחה שלכם להגיע אל חלל יפה, מעוצב ומנוצל בצורה המיטבית, חלל שכל האורחים והשוהים בו עומדים להתפעל ולהתרשם ממנו. שיהיה בהצלחה!

“אני שונא חופשות. אם אתה יכול לבנות בניינים, למה לשבת על שפת-הים?”

האדריכל האמריקאי פיליפ ג’ונסון

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!