עיצוב פנים משרדים

כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב פנים משרדים

האם יש לכם פרויקט לעיצוב פנים משרדי בעתיד הקרוב? אם אתם פותחים משרד חדש, מרחיבים או משפצים את השטח הקיים שלכם, אנו רוצים לחלוק כמה שיקולים חשובים שיעזרו להפוך את הפרויקט שלכם להצלחה.

בראש ובראשונה, כאשר שוקלים עיצוב פנים לכל סוג עסק, ישנם כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון בשילוב עם מה שאנו עומדים לחלוק כיום. אלה כוללים פונקציונליות, זהות מותג, יצירתיות וייחודיות, תקציב ולוח זמנים. כשמדברים על עיצוב פנים משרדי באופן ספציפי, ישנם מספר נקודות אחרות הדורשות דיון עם מעצב הפנים שלך בתחילת הפרויקט.

מרחב עבודה פתוח מול מרחב עבודה פרטי

בעשור האחרון הייתה תנועה גדולה לעבר סביבות עבודה שיתופיות בהן חברי הצוות יכולים לעבוד בצורה יעילה ובקלות על הפרויקטים המשותפים שלהם.

אמנם יש הטוענים כי עיצוב מקום עבודה כזה ללא אזורי “תמיכה” פרטיים נאותים הורגת את הפרודוקטיביות. יש אנשים שמשגשגים באותה סביבה עמוסה ורעשנית. אחרים דווקא מתקשים באמת לסיים את המשימות היומיומיות שלהם, מכיוון שהם פשוט לא יכולים להתרכז כאשר יש ברקע שיחות, טלפונים מצלצלים, ואנשים שעוברים לידם; הסחות הדעת הן אינסופיות.

גם אם אתם נוטים לעבר חלל עבודה מהסוג הזה, חשוב ביותר לספק חללים פרטיים בנוסף בהם אנשים או צוותים יכולים להסתגר, להימלט מההמולה, לקרוא מסמך, לבצע שיחת טלפון פרטית או לקיים פגישה מהירה.

גיוון בסביבות העבודה

ישנה מגמה להוספת סביבות עבודה שלא מיועדות לעבודה כהלכה. אזורים אלה בדרך כלל כוללים מגוון סוגי רהיטים על מנת לאפשר מגוון פעילויות. פינות לאונג’ עם לוחות חכמים לעבודה בשיתוף פעולה, חדרי מנוחה קטנים למשימות פרטיות יותר או כאלה הדורשות ריכוז מוחלט, וכמובן שולחנות עבודה לרגעים של עבודה חשובה שצריכה להיעשות וכו’. כדאי לאפשר לצוות שלכם לעבוד בסביבה שתומכת בצורה הטובה ביותר במשימה. מעצבי פנים ויצרני רהיטים מציעים עיצובים ורהיטים מדהימים וחדשניים לגיבוי מגמה זו שהופכת לנורמה בעיצוב המשרדים.

ארגונומיה

למרות שזה סעיף ברור לכולם, לא תמיד אנחנו זוכרים להתחשב בו בעיצוב. האם יש לכם ולחברי הצוות שלכם את הכלים המתאימים כדי לצמצם את מאמץ העיניים, למנוע את תסמונת מנהרת שורש כף היד או כאבי גב לאחר שעות של עבודה ליד השולחן? מפתיע אותנו כמה עובדי משרד טוענים כי או שהם אינם זקוקים להם או שהחברה שלהם לא מספקת אמצעים כאלו.

באופן אידיאלי נרצה לראות את כל מי שעוסק בעבודה משרדית עם כיסא משימות מתכוונן, שולחן ישיבה או עמידה, מדף זרוע למקלדת, תאורה נכונה וכו’. אמנם כל אלו יכולים לעלות לא מעט כסף אבל אתם יכולים להתחיל בקטן.

עיצוב פנים משרדי
עיצוב פנים משרדי

תחשבו על הכלים הללו כהשקעה שתחסוך ואפילו תגרום לכם להרוויח יותר כסף. עובד שאינו סובל מישיבה כל היום בתחנת עבודה מצוידת, פחות סביר שיש לו מחלות גופניות שיגרמו לו לקחת פסק זמן מהעבודה, בנוסף העובדים יהיו פרודוקטיביים יותר מכיוון שלא יהיה כאב שיסיח את דעתם.


אחסון וארגון

כל עסק צריך לשכור מעצב פנים משרדי בשלב מסוים. לפעמים זה בדיוק הזמן להסיר את השטיח ההוא שנמצא שם עוד מלפני שהתחלת את העסק. בפעמים אחרות אתה מבין שהגיע הזמן להוסיף מעט צבע ואלגנטיות למשרד שלך. יהיו הסיבות אשר יהיו, תצטרך ליצור קשר עם מעצב פנים למשרדים.

ואם אתה רוצה לעשות את העבודה כמו שצריך, אתה צריך לשכור מישהו שיודע מה הוא עושה.

למרות שכולנו רוצים לחשוב שאנחנו יכולים לעשות זאת לבד, עדיף תמיד לשכור אינסטלטור לתיקון צינור דולף. גם אם צפית בכמה סרטוני יוטיוב וקראת כמה מאמרים, עדיין יש לך הרבה מה ללמוד. מכיוון שברגע שאתה משלים שיפוץ, אין דרך חזרה.

מציאת מעצב פנים משרדי מכובד היא לא תמיד התהליך הקל ביותר אך כשתמצא את המעצב הנכון תראה שהעבודה שלו תהפוך את החיים שלך להרבה יותר קלים בזמן השיפוץ. מעצב פנים טוב יודע להתחשב בתקציב שלך ולדעת להכניס את כל הדרישות שלך לעיצוב מבלי לשבור את הראש.

בואו נעשה את זה פשוט – יש לנו מומחה לעיצוב פנים משרדים בשבילכם!

במקום שתתחילו לנבור בכל מיני מקומות ולפשפש בגוגל אחרי האדם המקצועי ביותר לעיצוב פנים של משרדים, תנו לנו להכיר לכם את אלון גולדמן. אלון גולדמן הוא אדריכל פנים שמתעסק בתחומי הבנייה והעיצוב כבר במשך למעלה מעשרים שנה. בשנים אלו, צבר גולדמן ניסיון רב שמאפשר לו לעמוד היום בקדמת התחום, ולהוציא מאות פרויקטים מוצלחים הכוללים דירות יוקרה, משרדים, עסקים ומבנים נוספים בארץ ומחוצה לה.

הבחירה בגולדמן היא טבעית ומתבקשת כאשר מדברים על תכנון אדריכלי לפרויקט הבנייה הבא שלכם, וניתן לשוחח עם המשרד שהוא עומד בראשו Goldi studio בטלפון 077-2305309 ולקבל הצעת מחיר רלוונטית. בהצלחה!

“אדריכלות היא בית תפילתה של העוצמה באמצעותה של הצורה.”

פרידריך ניטשה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!