עיצוב פנים של משרדים

אתם מכירים את התחושה הזו שאתם נכנסים לפגישה במשרד של מישהו שעוד לא ביקרתם אצלו ומרגישים שמשהו בחלל מתקיים בצורה נכונה? המנורה השחורה מתאימה לכסאות הכסופים ולעמדת הקבלה הלבנה, ומשהו משרה עליכם אווירה נעימה ורגועה – אתם אפילו לא בטוחים מה זה המשהו הזה. אז כן, האווירה במשרד תלויה בראש ובראשונה באיך הוא נראה ובמה שהוא משדר, ובשביל להגיע לתוצאה כזאת יש צורך בשירותים של עיצוב פנים משרדים.

מה הוא עיצוב פנים משרדים?
עיצוב פנים משרדים בא במטרה להבטיח שהחלל יהיה נעים לעין, גם של האורחים במשרד ובוודאי של העובדים בו, אלו שמגיעים אליו בכל בוקר. עיצוב פנים משרדים עושה בעצם סדר בכל מה שקשור להתאמת צבעים, רהיטים, חומרים, תאורה, ריצוף וחפצי נוי, והוא ידאג לזה שהתוצאה בפועל תהיה כמה שיותר קרובה לויז’ן שהיה לבעל המקום מראש.

איך עושים את זה?
בעלי מקצוע רבים שמתעסקים בעיצוב פנים משרדים ובעיצוב פנים בכלל מחזיקים בכלים רלוונטים שיכולים לשלב בין עיצוב החלל מבחינת בחירה של חפצים לבין מיקום החפצים בחלל. באופן זה יכול להתאפשר מצב של חלל נושם שיש בו גם את כל החפצים שצריכים להיות בו וגם נשאר בו מספיק מרחב לתזוזה ולתחושה נוחה.

כמה עולה עיצוב פנים משרדים?
היות וכל משרד הוא שונה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה מרחבית, התמחור של עיצוב אדריכלי משתנה מפרויקט לפרויקט. נהוג לא לנקוב בשלבים המוקדמים במחיר, אלא להציב אחוזים בתור העלות. כך, לדוגמה, עיצוב פנים משרדים יעמוד בדרך כלל על כ-10% מהעלות הכוללת של הפרויקט. עיצוב פנים של חדרי המתנה במשרדים ינוע בין מחירים של 2,000 ש”ח ועד 15,000 ש”ח לערך.

בנוסף, קיימות אפשרויות של ייעוץ, הכוונה וסטיילינג, כאשר שעת ייעוץ עיצוב פנים משרדים תעלה בין 300 ש”ח ל-600 ש”ח, מחיר של סטיילינג יעלה בין 5,000 ש”ח ל-30,000 ש”ח בהתאם לנפח הפרויקט ועוד.

עיצוב פנים משרדים – נסו זאת בעצמכם!
אם אתם מתכננים כניסה למשרדים או מעבר ממשרדים קיימים למשרדים חדשים, אתם מוזמנים לפנות לקבלת שירות של עיצוב פנים משרדים ולהבטיח תוצאות מדהימות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!