מה זה עיצוב פנים בעיניי?

בוודאי שמעתם לא פעם בחיים את המושג "עיצוב פנים", ותיארתם לעצמכם שמדובר כאן על עניין של מותרות בלבד, אולם מסתבר שהתחום של עיצוב פנים הוא הכרחי עבור כלל האוכלוסיה – בעלי דירות, בעלי משרדים, בעלי עסקים ועוד. על אחת כמה וכמה עיצוב פנים הוא הכרחי משום שצורת הבנייה של המאה ה-21 היא צורת בנייה מצומצמת יותר, שנובעת מהמחסור במקום. הרצון ליצור במרחב המוגבל חללים שיוכלו לשמש לצרכים השונים שלנו מביא איתו חללים קטנים יחסית, וכדי שנוכל להנות מניצול מיטבי שלהם עיצוב פנים הוא הדרך לעשות זאת.  אני אלון גולדמן, ובמאמר הקרוב אספר לכם מה זה עיצוב פנים ואיך אני מביא אותו לידי ביטוי בעבודה שלי.

עיצוב פנים – היכרות עם התחום

אז עיצוב פנים הוא חלק מעולם האדריכלות, והוא עוסק בהתמחות ספציפית בתכנון ועיצוב של חללים פנימיים. בין אם מדובר על חלל מגורים, חלל עבודה או חלל של עסק, עיצוב פנים בא במטרה לשנות, להזיז ולמקם את החלל בצורה שתהיה הכי נוחה ומרווחת, ועדיין תוכל להכיל את כלל הריהוט והחפצים שלהם החלל זקוק כדי להתקיים.

מעבר לכך, עיצוב פנים מתעסק בדברים נוספים כמו התאמה של צבעים, גופי תאורה, קרמיקות וריצוף, חפצי נוי ופריטים נוספים שיכולים לתת לחלל את הטאץ' העיצובי הנפלא שלו.

מה שבין הלקוח לבין עיצוב פנים

לקוחות רבים מחזיקים באיזשהי תמונה ויזואלית רצויה שאליה הם רוצים להגיע, ולכן בעת תכנון החלל אל מול מעצב הפנים הם מנסים לתת לו את ההשקפה שלהם לגבי החלל. עיצוב פנים בפועל צריך להביא לידי ביטוי את הרצון של הלקוח באמצעות שליטה ושימוש בכלים רבים כמו טקסטיל, ריהוט, צבע, חומרים, תאורה, מיזוג אוויר, נגרות, חשמל ועוד.

השימוש המקצועי בכל הכלים, שמרכיבים למעשה את המושג הגדול של עיצוב פנים, הוא זה שיגרום לחלל לקבל צורה שמתקרבת עד כמה שניתן לרצון הלקוח מצד אחד, ומצד שני ישלב בחכמה רצונות עם פרקטיקה שנכונה לחלל ונותנת לו לנשום.

למה דווקא אני?

עיצוב פנים הוא תחום שעם השנים נוספו אליו עוד ועוד אנשי מקצוע שמתעסקים בו ומציעים את השירותים שלהם לבעלי עסקים, בעלי דירות, בעלי משרדים ועוד. הבחירה באיש המקצוע שיעשה עבורכם עיצוב פנים צריכה להיות בחירה מושכלת ומקצועית, כזו שתבטיח שהתוצאה שתקבלו תהיה לא פחות ממושלמת, ושתרגישו בנוח לאורך תהליך העיצוב.

הבחירה בי תביא איתה את כל היתרונות שאתם יכולים לחשוב עליהם אל תוך תהליך העבודה המשותף שלנו ביחסי לקוח-מעצב. שנים ארוכות של ניסיון בעיצוב פנים בארץ ובחו"ל, עבודה אל מול לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כאחד, מאות פרוייקטים מורכבים שלקחתי בהם חלק, ומעל הכל המקצועיות והכלים שאני מביא איתי, הם חבילה אחת שמגיעה ביחד איתי אל פרויקט עיצוב הפנים שלכם.

מה זה עיצוב פנים בעיניים שלי?

עיצוב פנים עבורי, מעבר לכל ההגדרות המקצועיות, הוא הרבה יותר מפרטים טכנים שמתאגדים יחד לכדי פרויקט מושלם, אלא הוא מפגש בין המקצועי לבין האישי, מתוך מודעות מוחלטת לכך שמאחורי כל בחירה עומדת שביעות הרצון שלכם בתור לקוחות. העבודה שלי היא מעבר להתעסקות טכנית בחלל, היא מגע ישיר עם החלומות והרצונות שלכם שנמצאים כרגע בידיים שלי, ולשם כך אני מגייס את הדיוק, היסודיות ואת כל הפרטים הקטנים לכדי העבודה שלי איתכם.

אז קדימה, התקשרו אלי עכשיו או השאירו פרטים שאחזור אליכם, נקבע פגישה, ונצא לדרך עם פרויקט החלומות שלכם!

“אדריכלות היא בית תפילתה של העוצמה באמצעותה של הצורה”

פרידריך ניטשה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!