מידע חשוב על אדריכלות פנים

דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם עוברים מדירה של 50 מ”ר לדירה של 70 מ”ר, מעבירים איתכם את כל הציוד, מסדרים אותו יפה יפה והופ – מגלים שעדיין אין לכם מספיק מקום בדירה. אתם מתחילים להתבאס ולהגיד לעצמכם איזו טעות נוראית עשיתם שעברתם לדירה שגדולה “רק” ב-20 מ”ר, ומתחילים להשליך חפצים שדווקא די הייתם שמחים שיישארו, רק כדי לפנות מקום. ומה אם היינו אומרים לכם שיש פתרון לכל זה? אז כן, אדריכלות פנים היא המענה המושלם לעניין הזה, אז בואו נראה איך היא עוזרת.

הבדל של 20 מ”ר הוא הבדל ענק אם יודעים איך לנצל אותו נכון

לא סתם בחרתם דירה גדולה יותר שיכולה להכיל יותר חפצים ורהיטים, ו20 מ”ר הם משמעותיים מאוד כאשר יודעים איך לנצל אותם. אז נכון שבחרתם דירה גדולה יותר כדי לקבל יותר מרחב, אבל המרחב הזה לא בהכרח חייב להתמלא בדברים ולהקנות לדירה החדשה שלכם, שוב, את אותו המראה הדחוס והצפוף.

אדריכלות פנים באה במטרה לעזור לכם לעצב ולנצל את השטח בצורה שבה יורגש כל מ”ר מתוך ה-20 מ”ר החדשים שצירפתם לדירה שלכם, וכמובן שהיא מתייחסת גם למרחבים קטנים יותר וגם למרחבים גדולים יותר בהרבה.

אדריכלות פנים – איך זה עובד?

אנשי מקצוע שמגיעים מעולם של אדריכלות פנים מחזיקים בכל הכלים הרלוונטים כדי לקחת את החלל שלכם – דירה, משרד, חדרים ספציפיים כמו חדר אמבטיה לדוגמה, ולהפוך אותו למנוצלים עד טיפת המקום האחרונה. ולא, לא מדובר כאן על דחיסה של חפצים עד אפס מקום, להיפך – יש כאן תכנון אדריכלי שמאפשר לכם למצוא מקום לכל דבר ועדיין לשמור על מרחב ראוי ונושם, כזה שיחזיר לכם את ההרגשה שעשיתם את ההחלטה הנכונה.

כמה עולה לבצע אדריכלות פנים?

אדריכלות פנים יכולה להתחיל בחללים קטנים או חדרים ספציפיים ויכולה גם להגיע לחללים עצומים ומלאים. כאשר מדובר על חדרים ספציפיים אדריכלות פנים תעלה בין 2,500-7,000 ש”ח, ואילו כאשר מדובר על חללים מלאים וגדולים מדובר על עשרות אלפי שקלים, ולעיתים אפילו אחוזים מהעלות הכוללת של הפרויקט.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ!